Zamówienia kontenerów: +48 603 590 140
Wyceny rozbiórek: +48 724 390 140

wotra@wp.pl

Firma porządkowa

WOTRA – POZNAŃ

WYWÓZ ODPADÓW POZNAŃ

WYWÓZ ŚMIECI POZNAŃ W KONTENERACH

Specjalistyczne kontenery na odpady Poznań

Zapewniamy specjalistyczne kontenery na odpady budowlane, dzięki czemu mogą Państwo pozbyć się gruzu, wielkogabarytowych przedmiotów, odpadów poremontowych oraz złomu. Dysponujemy pojemnikami kontenerowymi. Kontenery są różnej pojemności – od 1,7 m3, 2,7 m3, 3,7 m3, 6 m3, 8 m3, 10m3, 12 m3, 14 m3, 20 m3 aż do 42 m3, co daje nam duże pole do działania w zakresie oferowanej usługi.  Kontenery 5m3 Poznań i Kontenery 10m3 Poznań są najczęściej wykorzystywane w budownictwie jednorodzinnym.  Poznań  Jeżeli zgłoszą Państwo taką potrzebę, dostarczymy pojemnik nawet tego samego dnia, w którym został zamówiony. Transport odpadów Poznań  oraz odbiór odpadów Poznań wymaga odpowiednich zezwoleń, które nasza firma posiada, a także możliwość wystawiania klientom Karty Przekazania Odpadu. Decydując się na naszą usługę wywozu odpadów, mogą mieć Państwo pewność, że trafią one na legalne wysypisko. Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu to jedne z najpopularniejszych usług jakie świadczymy.

Odpady, które odbieramy od klientów:

– gruz (cegła, dachówka, ceramika itp.),
– odpady budowlane,
– złom stalowy i metale kolorowe przeznaczone na skup,
-odpady poremontowe (folie, styropian, plastiki itp.),
-odpady wielkogabarytowe (stare meble, tapczany itp.),
-ziemia, liście i gałęzie.
Jeżeli nie są Państwo pewni, jakiej wielkości pojemnik będzie odpowiedni na Wasze odpady, zapraszamy do kontaktu. Z miłą chęcią pomożemy dobrać kontener do indywidualnych potrzeb. Zawsze służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Wynajem zsypu budowlanego

Podczas remontów wykonywanych w budynkach wielokondygnacyjnych, takich jak bloki mieszkalne czy biurowce, częstym problemem jest bezpośredni dostęp do kontenera na odpady. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest zsyp budowlany umożliwiający wyrzucanie odpadów prosto do pojemnika. Dysponujemy kilkudziesięcioma elementami zsypu, niezbędnymi przy remontach wykonywanych na wysokich piętrach.
Potrzebujemy tylko informacji, na którym piętrze odbywa się remont, aby pomóc dobrać odpowiednią ilość elementów zsypu. Zapraszamy do kontaktu!

Wywóz gruzu Poznań

Kontenery na gruz Poznań

Prace porządkowe w naszej ofercie

Jesteśmy wykonawcą wielu prac porządkowych, które oferujemy swoim klientom na korzystnych dla nich warunkach. Na miejsce zlecenia dostarczamy specjalistyczny sprzęt i zapewniamy jego obsługę przez wykwalifikowanych fachowców. W przypadku m.in. budowy zapewniamy również transport materiałów i możliwość wynajęcia maszyn budowanych.
W ramach usług porządkowych realizujemy:

– wywóz odpadów z załadunkiem (ręcznym /mechanicznym),
– sprzątanie piwnic, garaży, strychów,
– zimowe utrzymanie dróg, odśnieżanie,
– sprzątanie placów budowy,
– uporządkowanie działek, wycinka drzew i krzaków,
– niwelację terenu,
– utrzymywanie terenów zielonych.