Zamówienia kontenerów: +48 603 590 140
Wyceny rozbiórek: +48 724 390 140

wotra@wp.pl

Prace rozbiórkowe

WOTRA – POZNAŃ

PRACE ROZBIÓRKOWE POZNAŃ – ROZBIÓRKI POZNAŃ

Wykonujemy wszelkiego rodzaju ręczne i mechaniczne prace rozbiórkowe budynków mieszkalnych, hal, fabryk, magazynów, garaży, kominów itp. Rozbiórka budynku jest procesem wymagającym odpowiedniego przygotowania, wiedzy i doświadczenia. Przed przystąpieniem do prac należy uzyskać odpowiednie pozwolenia i zgłosić zamiar rozbiórki w urzędach. Załatwiamy wszelkie formalności od A do Z.
Przyjmujemy też zlecenia na demontaż konstrukcji stalowych Poznań, szklarni itp. Pomagamy w załatwieniu koniecznych zezwoleń na rozbiórki budynków Poznań oraz wyburzenia budynków Poznań, a w ramach doradztwa współpracujemy z najlepszymi architektami oraz inżynierami budowlanymi w regionie Poznania. Wszystkie prace przeprowadzamy szybko, fachowo i przy użyciu profesjonalnego sprzętu.
Wszystkie odpady porozbiórkowe trafiają w miejsca ich dalszego zagospodarowania i recyklingu. Wystawiamy Karty Przekazania Odpadu, dzięki czemu mają Państwo pewność, że odpady rozbiórkowe trafiły na odpowiednie składowiska.
Rozbiórka komina Poznań. Oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z usuwaniem i demontażem kominów, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami bezpieczeństwa.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny rozbiórki!

Usługi koparko-ładowarką / Prace ziemne

Równocześnie z rozbiórką budynków proponujemy Państwu usługi wykonania prac ziemnych koparko-ładowarką lub koparką kołową. Nasz zespół tworzą specjaliści z zakresu obsługi maszyn budowlanych, którzy sprawnie prowadzą wszelkie prace ziemne nawet na trudnych terenach. Jeżeli podejmą Państwo decyzję o współpracy z naszą firmą, zlecone nam prace ziemne wykonamy w fachowy sposób i w wyznaczonym terminie.

Oferowane przez nas usługi to m.in.:
niwelacja terenu,
wykopy pod budynek,
wykopy fundamentów,
zasypanie i dogęszczenie gruntu (badania dogęszczenia)
wykopy stawów i oczek wodnych,
wykopy pod kanalizację, wodociągi i drenaż,
nawożenie ziemi,
utwardzanie dróg dojazdowych.

Wynajem sprzętu budowlanego

Dysponujemy flotą sprzętów budowlanych umożliwiających wykonanie różnego rodzaju prac wykopaliskowych lub też przywiezienie na teren budowy potrzebnych materiałów. Oferujemy jednostkowy i długoterminowy wynajem wywrotek, koparko-ładowarki oraz koparki kołowej. Posiadamy niezbędny osprzęt do wykonywania różnych prac, m.in. łyżka do kopania, łyżka skarpowa, chwytak sortująco-wyburzeniowy, młot do kucia 1,5 t. Zatrudniamy przy tym doświadczonych kierowców i operatorów, którzy potrafią doskonale zorganizować przebieg wymaganych prac, w taki sposób, aby zakończyć je w pożądanym terminie i bez nieprzewidzianych utrudnień.